try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
ZehirliOk.COM
Sağlık, Huzur, Mutluluk, Aile Ve Evlilik

jurnal.net

Bir meslekiçi haberleşme sitesi olarak 1 Nisan 2000 tarihinde yayına başlayan Jurnal.net, medya çalışanlarının sorunlarını yansıtmak, sektörde olup bitenler hakkında doğru bilgileri aktarabilmek, medyanın kimi zaman karanlıkta kalan yüzünü gözleyerek kamuoyuna duyurmak, mesleki bilgi ve haberlere ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla kuruldu.

Zaman içerisinde sektördeki gelişmeleri yansıtan güncel bir medya haber sitesi haline gelen Jurnal.net’in haber kaynağı, medya çalışanları, ajanslar, televizyon kanalları, gazeteler ile yerli ve yabancı internet siteleridir.

Medya ile ilgilenen herkes duyduğu her haberi, istediği her konuyu jurnal.net'e yazabilir, ihbarda bulunabilir. Takma isimle gelen yazılar araştırılmadan yayınlanmaz. Doğruluk ve tarafsızlık temel kuraldır. Kişi haklarına saldırı, hakaret niteliği taşıyan yazılara bu sitede yer verilmez.

Son yorumlar

. . . . . . . . . . . . . . Iste Zehirli Ok'lar . . . . . . . . . . . . .
Alkol · Flört · Porno · Seks · Zina · Göz Zinası · Şehvet · Aşk · Chat · Dans · İftira · Nefis · Medya · Televizyon · Şeytan · Büyü ve Sihir · Cincilik · Fal · Kehanet · AIDS

. . . . . . . . . . . . . . Panzehirler . . . . . . . . . . . . .
Amel · Dua · Namaz · Oruç · Zekat · Evlilik · Eğitim · Hayat · Aile · Gençlik · Kadin · Tesettür · Sevgi · Maneviyat · Ahlak · Bela ve Musibet · Edep · Haya · iffet · Sabır · Tevbe · Şefeaat· Nasihat · RIZIK · Sağlık

Perde arkası · Güvenlik · Haber · Hikaye · Kitap Tavsiyesi · Soru-Cevap · Şiir · Asrı Saadet · Osmanlı

Anket

Chat, forum ya da messenger den tanıştıkların ile sohbetin boyutu ne kadar?: